Samsung Odyssey G95NC 57" Monitor 8K Ultra HD LED VA 1 ms LS57CG952NUXXU
Buy More, Save More
Each
from 3 Pieces
0 out of 5 stars
(No reviews yet)
Brand:Samsung Viking No.1279940
Buy More, Save More
Each
from 3 Pieces
Quantity excl. VAT Saving
Currently in stock Order before 5:00 PM for delivery in 3-5 working days
Shipped directly from supplier
Description
Often bought together
Specifications
Viking No. 1279940
EAN/UPC 8806094972306
Basic Product Colour Black
Brand Samsung
Brightness Value 420 cd/m²
Colour Black
Colour Depth 1 billion colours (10 bit)
Dimensions 132.75 (W) X 49.96 (D) X 60.1 (H) cm
Display Screen Type LED
Energy Rating G
EPREL Registration Number 1590395
Height (Maximum) 120 mm
Height Adjustable Height Adjustable
Horizontal Viewing Angle 178 °
Manufacturer Part No. LS57CG952NUXXU
Model Number LS57CG952NUXXU
Product Type Monitor
Response Time 1 ms
Responsible EU Party GPSR Samsung
Responsible Person for the EU Samsung (PO BOX 12987, Dublin, IE, web/email:www.samsung.com)
Screen resolution 7680 x 2160 pixels
Screen Size 144.8 cm (57")
Speakers No
Unit Each
Voltage (Volts) 100 V